Collection: Rani's Rasoi

Winter comes bearing a scrumptious homemade meals by Rani's Rasoi. The delicious meals from Rani's Rasoi will keep you warm with ghar ke khane ka swaad and lots of love.

13 products
  • Rajma Chawal
    Regular price
    ₱175.00
    Sale price
    ₱175.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dahi Vada
    Regular price
    ₱150.00
    Sale price
    ₱150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegetarian Pulao
    Regular price
    ₱200.00
    Sale price
    ₱200.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chole Bhature
    Regular price
    from ₱225.00
    Sale price
    from ₱225.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Makki di Roti & Sarson da Saag
    Regular price
    ₱300.00
    Sale price
    ₱300.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Methi Chicken with Naan
    Regular price
    from ₱300.00
    Sale price
    from ₱300.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rani's Rasoi Home-Made Yogurt
    Regular price
    ₱150.00
    Sale price
    ₱150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Besan Ke Laddoo (Chickpea / Gram Flour Laddoo)
    Regular price
    from ₱450.00
    Sale price
    from ₱450.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aloo Paratha Pack (Potato-stuffed Flatbread)
    Regular price
    ₱300.00
    Sale price
    ₱300.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Paneer Parantha Pack
    Regular price
    ₱400.00
    Sale price
    ₱400.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The OG Qulfi (Kulfi)
    Regular price
    from ₱150.00
    Sale price
    from ₱150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Signature Flatbreads
    Regular price
    ₱651.00
    Sale price
    ₱651.00
    Regular price
    ₱700.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Punjabi Kadhi Pakora with Basmati Rice
    Regular price
    ₱300.00
    Sale price
    ₱300.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out